Njesi biznesi

3 Njesi Biznesi 145 m² Plazh N.13/ Durres

Plazh, Durres

Vendodhja: Pronat ndodhen ne rrugen e Plazhit, me nje distance rreth 7.5 km ne juglindje te qendres se qytetit (Bashkise Durresit). Ajo pozicionohet ne brezin e dyte te ndertimeve, buze rruges dytesore te plazhit ne anen perendimore te saj, ne nje distance rreth 100 m nga bregu. Zona perreth pronave eshte nje zone e zhvilluar […]

4 Njesi Biznesi 360 m² Elbasan

Elbasan

Vendodhja: Pronat, 4 njesi sherbimi, jane te pozicionuara ne kati perdhe te nje pallati 9-te katesh, ne rrugen “Qemal Stafa” ne Elbasan. Pallati ne te cilen ndodhen 4 njesite eshte e ndodhet ne qender te qytetit te Elbasanit, me nje distance prej 300 metra nga sheshi kryesor i qytetit. Zona ka infrastrukture te permiresuar, kryesisht me pallate, ndertesa banimi, ambjentet […]

3 Njesi 265.65 m² Bilisht, Devoll

Bilisht

Vendodhja: Pronat është e pozicionuar në anën verilindore të rrugës nacionale Bilisht-Kapshticë ne katin e pare te nje pallati 9-te katesh. Kane akses me rrugen nacionale. Ka nje distance prej 500 m nga qendra e qyteti te Bilishtit. Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.   Pershkrimi: Pronat jane te organizuar ne […]

Truall 3,019 m2 + Ndërtesë 1,290 m2 Korce

Korce

Vendodhja: Pronat ndodhet buze rruges nacionale per ne Korce ne zonen industriale te Lumalasit dhe te Biranjes. Kane akses me rrugen nacionale Pogradec-Korce Ka nje distance prej3.5 km nga qendra e qyteti te Korces. Zona ka infrastrukture te permiresuar, me rruge te asfatuara, trotuar, ndriçim.   Pershkrimi: Pronat jane te organizuar ne dy certifikata pronesie si […]

Njësi Kati Dyte 185 m2

Qëndër, Kuçovë

Vendodhja Prona ndodhet ne lagjen «Tafil Skendo» ne Kuçove Eshte e vendosur ne katin e dyte te nje ndertese tre kateshe Ambjenti mund te perdoret per aktivitete tregtare por me nje investim minimal mund te kthehet ne ambjent banimi. Pershkrimi: Siperfaqe totale prej 185 m2.

Njesi 178.7 m2 Golem/Kryemëdhenj, Kavaje

Golem, Durres

Prona ndodhet: Në zonën e plazhit të Golemit, në qytetin e Durrësit. 250 m nga bregu i detit ne Golem. 300 m nga rruga kryesore Durrës – Kavajë Përballë Hotel Pameba dhe Rajonit te Policisë Golem.   Pershkrimi i Pronës: Ndodhet në katin përdhe të një pallati 5 katësh. Siperfaqe totale prej 178.7 m2 Ambjente […]

Njesi 107.8 m2 Kruje (Kati I Dyte)

Krujes

Vendodhja Prona eshte e vendosur 600 m nga Qendra e Qytetit te Krujes. Njesia eshte e vendosur ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe. Eshte e pershtatshme per zyra.   Pershkrimi: Prona ka nje siperfaqe 107.8 m2. Njesia eshte e shtuar me pllake, ka nje tualet dhe ka fasade xhami.  

Translate »